Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy kelll kitisztítani az...

Hogy kelll kitisztítani az akvárium belső szűrőt?

Figyelt kérdés
Eddig kivettem a szivacsot, és belenyomkodtam az akvárium vizébe, de attól, ,még koszos lett a víz! Mit javasoltok?

2018. aug. 22. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
De ne az akváriumba nyomkodd bele hanem egy vödörbe szívjál le vizet az akváriumban és abba...
2018. aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
* szívjál le le vizet az akváriumból...
2018. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értelmezem: Leszívok vizet az akváriumból egy vödörbe, és abba a vödörbe nyomkodom a szivacsot! És utána! Azt a vizet a vödörből öntsem bele az akváriumba, vagy az már nem kell, mehet a WC-be?
2018. aug. 22. 10:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt a koszos vizet ne öntsd vissza az akváriumba...

Vagy öntsd le a vécébe, vagy én a kinti virágokra rá szoktam önteni, arra tökéletes.

Utána a leszívott vizet visszapótolod tiszta csapvízzel, amit egy nappal korábban kiengedtél egy tiszta, csak erre a célra használt vödörbe, hogy a klór kimenjen belőle.

2018. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a vödörből visszaöntenéd az akváriumba, akkor a szivacsból származó kosz visszakerülne a rendszerbe, és két órán belül megint a szivacson kötne ki. Akkor jobb a wc-be önteni a vödörből, nem? :)
2018. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hú neharagudj ezt fájdalmas volt végigolvasni hogy először az akváriumba nyomkodod vissza a szivacsot, utána meg a leszívott vödörbe nyomkodott dzsuvát visszaöntöd az akváriumba...:D

De felettem már elmondták. Leszívod a vödörbe, oda nyomkodod a szivacsot, azt kiöntöd ahova akarod csak ne az akváriumba vissza, az akváriumot meg ugyanannyi tiszta, egy napja álló klórmentes csapvízzel töltöd fel.

2018. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! A tiszta vizes vödör már megvan töltve, holnap be lessz öntve az akváriumba! Köszönöm mindenkinek!
2018. aug. 22. 12:17
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
Rám se haragudj, de ekkorát már rég nevettem még a kávémat is kilötyögtettem.:D Természetesen úgy csináld ahogy a kollégák tanácsolták. Bocs.:D
2018. aug. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!