Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Magyarországon lehet beszerezn...

Magyarországon lehet beszerezni tűzhalat?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék tartani egyet, viszont neten hiába keresgélek, sehol nemtalálok eladónak hirdetett tűzhalat.

Magyarországon belehet szerezni? Ha igen tudtok adni tippet, hogy honnan?

Előre is köszönöm, ha valaki tud adni hasznos választ!



2018. szept. 2. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a google az "eladó tűzhal" címszóra ezt dobta ki legelsőnek;


[link]

2018. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudod is mit igényel egy ilyen hal? Mert nem csak sós vízbe kell rakni.
2018. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Ezt a linket láttam én is, viszont nemtudom mennyire megbízható az oldal, azért is kérdezek itt, mert biztos vannak tapasztaltak, akik tudnának küldeni megbizható oldalt vagy esetleg alátámasztani, hogy ez amit te linkeltél tényleg megbízható.

2.Igen tisztában vagyok vele mit igényel, mert magán a halon kívül is elég sokat olvasok a tengeri akvarisztikáról. Már régóta tartok édes vizi halakat, van benne gyakorlatom, de ez nemértem, hogy jött a kérdésemhez.

2018. szept. 2. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Úgy hogy aki nem képes beszerezni.az valószínűleg tartani sem képes.
2018. szept. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Meg azt sem értem h mit jelent az a kérdés h megbízható-e az oldal?
2018. szept. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, ha megtaláltad, el is olvashattad volna: "Élő állatot nem áll módunkban postázni!" Amúgy Trópusék abszolút megbízhatóak, ha nem vagy nagyon messze Szegedtől simán megérnek egy utat (meg előtte egy telefonhívást).


Viszont tűzhal mérgező, te meg egy alapinformációt nem tudsz megtalálni egy weboldalon. Szerintem nem jó kombináció :P

2018. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!