Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Létezik fátyolfarkú sima...

Létezik fátyolfarkú sima guppi? Mert én állatkereskedésben vettem 10 db sima guppit és a 10db között van egy halványkék fejű sötétkék fátyolfarkú guppi és ha jól tudom csak a szivárványos guppiknak van fátyolfarka.

Figyelt kérdés

Lehetséges hogy belekerült a hálóba még a kereskedésben.

De én ennek örülök mert a sima guppi 300 a szivárványos meg 700. 😀


2018. szept. 8. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

???

Nincs szivárványos meg sima guppi. Szivárványos guppi van, pont. A szivárványos guppinak meg 100+ változata. Aztán lehet jól átvertek hogy a "sima" guppi a kevésbé színes nőstény, a "szivárványos" guppi meg a hím.


Guglizz egyszer rá, de biztos hogy más gondok is vannak itt ha ilyen alap dolgok nincsenek a helyén.

2018. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Örülök az örömödnek! :D

Azt gondold el, az eladó hogy örülhet, hogy a szebb guppikat dupla áron adja el! :D

2018. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon veszélyes lehet, hogy mire hazaérsz, elveszíti fátyolfarkú jellegét, és sima guppivá válik.
2018. szept. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!