Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Használható az aksi alsó...

Használható az aksi alsó kerettel? Nem fekszik teljes felületen.

Figyelt kérdés

112l-es. Jól néz ki rajta a keret, de a széleket megemeli, az üveg közepe nem kap támasztást.

Ez így működőképes vagy nem ért hozzá a gyártó?


2018. szept. 12. 13:34
 1/6 Bamboocha466 ***** válasza:
100%

A teljes alsó felület alatamasztast igényel. Ezt az üveglapot rengeteg terhelés éri, ennek csökkentése érdekében minél nagyobb alatamadztasra van szükség.


Szerintem a teljes feltöltést sem bírná ki törés nélkül, de ha mégis, hamarosan hajlásnak indulna, mely először mikrorepedeseket idézné elö, majd látható repedést, mely csöpögessel járna.

2018. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam. Köszönöm. Már levettem.

Nem is értem miért árulják ilyen szettben. Garancia is van rá, de szerintem nem sokan merték még kerettel kipróbálni

2018. szept. 12. 15:56
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Polifoam lemezt nem adtak hozzá, vagy nem ajánlja a gyártó? 50-liter fölött én sem hagynám a levegőben lógni az üveget de ha tetszik neked a keret szerintem egy alátétlemezzel már használható lenne.
2018. szept. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az alátámasztással nem merek variálni. Nem tudom mennyire lenne stabil a toldozgatós kirakós megoldás.

Kivágatom a keret feltámasztó részét és ráhúzom dísznek.

2018. szept. 13. 08:58
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ezt is akartam tanácsolni de úgy voltam vele, hogy nem mondom mert nem mindenki tudná megcsinálni házilag. Ez a legjobb megoldás de ennek ellenére én azért polifoamot is tennék alá, hogy ne a bútoron legyen közvetlen az üveglap. Jó munkát.
2018. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Természetesen van alatta.

Köszönöm szépen!

2018. szept. 13. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!