Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Robogón hogy vigyek el egy halat?

Robogón hogy vigyek el egy halat?

Figyelt kérdés

Kaphatnek egy halat barátnőmtől.(van akvárium, szűrő, rendes talaj és tudom az igényeit is, mekkora a minimum akvarium, vizkemenyseg, stb.) És el kellene mennem érte, vagy legalábbis egy találkozó pontra. Mi sajnos kint lakunk a város szélén és ide nem tudnak eljönni, de nem is akarom, hogy ők jöjjenek ki hozzánk.

Nekem csak robogora van jogsim. Szüleim meg természetesen nem visznek el.

Ti hogy szallitanatok egy halat, autó nélkül?


2018. szept. 16. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon egészséges neki, ha robogón zötyögtetik végig a városon :/
2018. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hátizsákban vinném, az kevésbé rázkódik. Rövid időre berakhatod valami zárható üvegbe. Legyen jó nagy üveg, és maradjon benne sok levegő. Vagy egy nagyobb zacskó, ami elég vastag is. Az jobban szállítható hátizsákban...
2018. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy nagy vastag zacskóba vidd sok levegőmennyiséggel, de ilyen zötykölődéses szállítás esetén a nagyobb vízmennyiség is fontos lehet, hogy ne verje minden csobbanás neki a zacsi falának a halat. Az előző által írt hátizsákos módszer lehet szerintem is a legkevésbé rázkódós.
2018. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Akváriumba? :-D
2018. szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ilyen vastag zacskot halasboltban lehet venni?
2018. szept. 16. 13:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak túléli, majd lassan mész. :D
2018. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vittem már biciklivel halat többször is hátizsákban. Nem lett bajuk.
2018. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
simán egy hátizsákba, nincs kint hideg, köcsiban is ugyanúgy zötykölődik. nem hímestojások kibírják lazámn
2018. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!