Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 160 literes akváriumba milyen...

160 literes akváriumba milyen belső szűrőt vegyek? Neonhalakat szeretnék tartani.

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ekkora méretbe már egy külső dukál. 10-15szörös átforgatással. Belső is lehet, de ez csak a külső munkáját segíti.
2018. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Powerhead plusz nagy szivacstömb.

[link]

2018. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bamboocha466 ***** válasza:

Én is inkább külső szűrőt javasolnék ekkora akváriumba.


Idővel szeintem úgyis lecserélnéd a belsőt külsőre (saját káromon javaslom, én decemberben fogom a 120literesemben kicserélni a két belsőt egy külsőre).


Ekkora viztömeghez túl nagy szűrőfelület kell, ami rengeteg helyet vesz el az akiból, nem is esztétikus szerintem egy nagy kocka a sarokban, és kevésbé hatákony mint egy külső szürő. Illetve tisztítani is gyakrabban kell.


Ha ettöl függetlenül ragaszkodsz a belső szűrőhöz, akkor a kolléga által ajánlott jónak tünik, vagy választhatsz egy ,,Eheim Aquaball"-t.

2018. szept. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2018. szept. 24. 18:15
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Legjobban egy külső szűrővel járnál, mondom ezt annak ellenére, hogy én is belsőket használok.:D
2018. szept. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!