Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 40 literes akiba milyen...

40 literes akiba milyen csigaevő halat tegyek vagy mit csináljak hogy eltünjenek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 4. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
csiga evő csiga. elpusztítja a petéket is.
2018. okt. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha teszek bele azt akkor ugy az nem fog kb 1000 petet lerakni nekem nem akarok csigatanyát
2018. okt. 4. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Az nem szaporodik úgy el, olvass utána mielőtt ostobaságot írsz...
2018. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A csigaevő halak többsége 200 liter felé tartható, így remélem érted miért nem tarthatsz egyet sem. Helena, azaz csigaevő csiga. Nekem is van három, egy év alatt néhány kiscsigát látok csak néha felbukkanni az aljzatból, így nem mondanám szaporának. Plusz vált ivarú, tehát van hím és nőstény egyed így komplikáltabban is szaporodik.
2018. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat!
2018. okt. 4. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Ráadásul van rá kereslet, pár nap alatt el tudod adni őket Facebookon
2018. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valakitől próbálj meg kérni No planaria-t, az a férgek mellett a csigákat is kiírtja. Megvenni sajnos nagyon drága, és alig kell belőle valamennyi.

Napokban én is letoltam egy kezelést és azóta nem látok csigát ;-)

2018. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!