Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy kell halakat szállítani?

Hogy kell halakat szállítani?

Figyelt kérdés
Szüleim vettek halakat, de nem törődnek velük, nekem borzasztó végignéznem az egészet, és nem is tudok állandóan hozzájuk járkálni, hogy gondozzam a halakat. Sorjában halnak meg, gondolom nem jó a víz stb. Ha meg próbálok valamit segíteni nekik, utánanézek, tisztítom, akkor velem vitatkoznak, hogy mit nyúlok bele. Elegem van az egészből és szeretném visszavinni őket. Mivel nem tudom, hogy kell szállítani, örülnék a segítségnek. Olyan fél órás utazás lenne a halaknak kocsiban, amíg vissza nem viszem őket ahonnan vették.

2018. nov. 10. 14:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni milyen halak. Nem tudom sajnos a nevüket. Ami maradt: 4 darab ilyen picike kisujjnyi halak, 2 nagyobb, de olyan belefér a tenyeredbe méretűek. Sajnos fogalmam sincs milyen fajátjúak.
2018. nov. 10. 14:15
 2/8 anonim ***** válasza:
nylonzacskóba, kis kampóval felakasztva valahova.
2018. nov. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Természetesen vizet is tegyél bele a zacsiba...
2018. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy visszaveszik.
2018. nov. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bamboocha466 ***** válasza:
Teheted befőttes üvegbe is...
2018. nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kibírják a fél órás utat? Előtte felhívom a boltot, hogy visszaveszik-e.
2018. nov. 11. 14:28
 7/8 Bamboocha466 ***** válasza:
Igen, kibírják a fél órás utat. A szallitozacskoba akvárium vizét tegyél!
2018. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ne a boltba vidd, mert csöbörből vödörbe.

facebook akvarista csoportban keress olyan gazdát aki normálisan gondjukat tudja látni, h ha ajándékba adod akkor kb fél nap alatt találsz ilyet.

2018. nov. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!