Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tudok segíteni rajtuk? Sos

Hogyan tudok segíteni rajtuk? Sos

Figyelt kérdés

Haldoklik a lány guppim,viszont tele van kishallal és nem sokára szült is volna,hogy tudok segíteni a kicsiken?

Előre is köszi!


2010. jún. 25. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer egy szifóm pusztult el és azonnal felvágtam óvatosan pengével a hasa alját!A gáz csak az volt hogy még nem voltak a picik kifejlődve rendesen és ilyen sárgás gömb szerű valami volt a farok uszonyuknál!Majdnem mind megmaradt de rettenetesen lassan nőtek meg!
2010. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha,és megvártad amíg elpusztult?Én is erre gondoltam csak sajnos a nyomrom asszem nem bírná ki,de lehet,hogy megteszem,mert kedves hal volt számomra és így marad belőle valami:)Köszi!
2010. jún. 25. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durwa :)

Nekünk is volt guppink, olyan gyönyörűek *-*

szépen lassan elkezdtek fogyadozni, aztán csak egy lány meg egy fiú maradt. A lány megszúlt, 5-öt, de 2őt megevett sajnahh...a többi megmaradt :) .

2010. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy megvártam hogy elpusztuljon!:) Én meg a sok kishalat sajnáltam volna ha születésük elött egy picivel meghalnak az anyjukban!

Amúgy tényleg undi kicsit...

Úgy csináltam hogy készítettem üvegbe vizet és az fölött vágtam fel az anya hasát hogy mindjárt vízbe kerüljenek a picik.

2010. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Él még az anyahal?
2010. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem sajnos már nem él,és reggel vettem észre,hogy halott ezért már nem is kísérleteztem vele,mivel régóta halott volt(valószínű éjjel ment el)a kishalak sem élhettek már.
2010. jún. 26. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak onnan tudod biztosan, hogy régóta halott, ha már nem a víz tetején úszik a hulla, hanem lesüllyedt az aljzatra. Egy kis idő elteltével ugyanis az úszóholyagok leeresztenek és kimegy belőlük a levegő. Egy próbát mondjuk megért volna a boncolása. Mert ilyenkor nem csak egy vagy két hal életét mented meg, hanem vagy húsz állatét.
2010. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!