Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet venni akváriumi...

Hol lehet venni akváriumi aranyhalat Tolna megyében? Tolnán van egy kisállat kerskedés ahol már voltunk de ott csak picik voltak nekem meg már van egy nagy és nem mertem elhozni nehogy bántsa.

Figyelt kérdés

2018. nov. 15. 19:24
 1/6 Skid05 ***** válasza:
„nekem meg már van egy nagy” mi lett a társaival, hogy egymagában nőtt meg? Mekkora medencébe szánod őket?
2018. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány literben van az egy nagy? Egyébként ha nem fér be a száján általában nem bántják egymást. Állatkereskedésben pedig általában csak kicsit találsz, kivéve ha valaki leadja a rossz körülmények között tartott aranyhalát, ami nagyon gyakori. Illetve hirdethetsz hogy megunt aranyhalat fogadsz be, de csak HA minimum 200-300 literes medencéd van külső szűrővel.
2018. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyedül nőtt fel 100 literes az akvárium de át szeretném rakni egy kb 300 vagy több literesbe ami itthon van. A kereskedésben nem mondták hogy nem szabad egyedül tartani most olvastam a neten.
2018. nov. 16. 07:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Van egy halastavam is csak oda nem merem kirakni mert sok erre a vidra,sikló stb.
2018. nov. 16. 07:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha át került a 300 literesbe, akkor oda kerülhetnek már mellé. Mekkora a nagy hal? Nálunk a kereskedésben (Tolna megye, szintén) vannak aranyhalak, kb 5-6 centisek farok nélkül, az már nem olyan kicsi szerintem hogy egy 10-15 centis bántsa, ha elég nagy a hely és elég sok bújó van.
2018. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És pontosan hol van az a kereskedés?
2018. nov. 17. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!