Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért van az, hogy nem lehet...

Miért van az, hogy nem lehet kapni sehol sem 70 centinél magasabb akvárium bútort?

Figyelt kérdés
Miért 70 centi a normális magasság , csak szerintem nagyon kicsi ? le kell guggolnom hogy nézhessem a halakat. Van olyan hely ahol kaphatok normál 80 90 centi magas szekrényeket akvárium alá ?
2018. nov. 15. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem csak nézni kell, sok munka van vele. Kicsi vagyok, alig tudom renbe tartani, pipiskednem kell. ha 90centi lenne, már létrát kéne behoznom.
2018. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Skid05 ***** válasza:
Több erre is szakosodott webáruházban megrendelhető bútor kérhető egyedi méretben is, a dolog a szállítási költségen szokott megbukni. De ha van elég kurázsi benned, akkor mezei asztalossal is próbálkozhatsz, egyedi igények szerint…ki tudja, talán még ért is ahhoz, ami a szakmája.
2018. nov. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg az elemes konyhapultok között találhatsz megfelelőt, ezek általában vízszintezhetőek is. Én is dobogóról takarítom, meg lehet szokni bár egyszer majdnem dobtam egy hátast.:D
2018. nov. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha felskicceled méretekkel, hogy mit szeretnél egy asztalos is megcsinálja. Annyival nem drágább, viszont igényesebb mint sok bolti és teljesen az ízlésedre szabható.
2018. nov. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi megértetem , hogy túl magas ... :) de ha én 90 centis teszek egy 45 magas akváriumot lazán létra nélkül is tudom gondozni pedig csak 175 centi vagyok :D
2018. nov. 18. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!