Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Parakill-t hogyan kell...

A Parakill-t hogyan kell alkalmazni?

Figyelt kérdés
A halaim 3 nap alatt sem gyógyultak meg, még mindig a darakórtól szenvednek, pedig az előírásnak megfelelően alkalmaztam a gyógyszert. Most akkor újra tegyek a vízbe? 25 l-es az akváriumom.
2010. jún. 26. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
fűtsd fel a vizet is mellé, és úgy add tovább a parakillt! az élősködők melegebb vizben hamarabb kipusztulnak, és azt is észrevettem, hogy amikor melegebb hőfokon tartotam a ahalakat, ritkábban volt
2010. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Így próbáld használni. [link]
2010. jún. 27. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szentpety ***** válasza:

A parakillt úgy kell alkalmazni,hogy kidobod és elfelejted a létezését!

Használj sera omnipurt,drága de nekem egy halam sem pusztult el 3 nap volt a kezelés,és azóta semmilyen megbetegedés sem volt.

Én is bohóckodtam sokáig malachid zölddel,meg hasonló noname vackokkal de nem sok sikerrel.Sajnos a minőséget meg kell fizetni.

2010. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem a Parakill bevált. A halaim 1 hét alatt teljesen felépültek. Sajnos 1 elhullott.
2010. júl. 11. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!