Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ebayről rendelt fűtőről mi a...

Ebayről rendelt fűtőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

37l-es nano-ba szeretném ezt a 25W-os kis fűtőt, sokkal jobb áron van mint a boltban vannak, szerintetek? Vagy csak boltban vettet szabad az akváriumba tenni? Ja és az a fűtőre húzható műanyag kell rá?


[link]



2018. nov. 23. 20:10
 1/2 Bamboocha466 ***** válasza:

Magával az ebay-jel nincs probléma, én nagyon gyakran rendelek onnan dolgokat. DE! Azt ajánlom, hogy olyan termékeket, melyek Kínából jönnek, ne rendelj. (A tiéd:Ships from HONGKONG, Hong Kong)


Az akvariumhoz két dolgot rendeltem az ebayrol Kínából: egy mulm szivot, amely soha sem érkezett meg (jo-jo a pénzt visszakaptam, de 5 hétig vártam a kívánt termékre, hogy végül semmit se kapjak);

A másik pedig egy víz alatti lámpa, ami meg is érkezett, működött is, a megszokott európai elektronika-biztonsagi követelményeknek megfelelt, de sajnos pár hónap használat után tönkrement.

Amikor például amazon-rol rendelek valamit, akkor 12 hónapig visszakapom a pénzt/kapok egy új termeket, amennyiben az elromlik.


Tehát, szerintem nem éri meg, egyrészt a hosszú várakozási idő miatt, másrészt a rossz minőség, és a garancia érvényesitesenek hiánya miatt.


Ahhoz sajnos nem tudok hozzászólni, hogy a "futo vedoburkot" mindenképpen kell-e használni, de szerintem nincs sok jelentősége.

2018. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
A fűtőről magáról és az Ebayről nem tudok mit mondani de a védőborítást érdemes használni ha már van. Egyrészt némileg védi a fűtést a mechanikai sérülésektől, másrészt a halakat is védi a megégéstől bár ettől jobb megoldású védőborítást is láttam már. Sok melegkedvelő hal hajlamos ráfeküdni a fűtésre pláne ha hidegebb a vizük mint kellene, pl a mollyk, betták, de más halaknál is megfigyelhető a jelenség ha fáznak. A garnélák is előszeretettel rámásznak, na ez a védőburkolat a kisebbeket már nem nagyon óvná meg.
2018. nov. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!