Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudtok olyan oldalakat ahol...

Tudtok olyan oldalakat ahol megunt akváriumi aranyhalak vannak?

Figyelt kérdés

Van egy aranyhalam szeretnék mellé mégegyet de az egyetlen kisállatkereskedésben ahol volt aranyhal csak nagyon picik voltak amiket az enyém tudott volna bántani.


Bocsi ha valamit rosszul írtam. :)



2018. nov. 25. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Hány literben tartod?
2018. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy 100 literesben van de át szeretném rakni egy 300 litersbe.
2018. nov. 25. 21:23
 3/7 Bamboocha466 ***** válasza:
26%

Akkor tedd fel majd akkor a kérdést, amikor már birtokodban lesz a 300 lityos.


És ne kisertsd magad boltba jarkalassal!


Ha már felismerted a problémát, és tudod, hogy nagyobb hely kell, akkor miért akarsz még egy halat helytelenül tartani?

2018. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálam van az akvárium csak még n raktam bele a halat.
2018. nov. 25. 21:34
 5/7 A kérdező kommentje:
*nem
2018. nov. 25. 21:35
 6/7 Bamboocha466 ***** válasza:
41%

Ühüm.


Akkor rendezd be az akváriumot, és amikor már majdnem lejárt a bejaratasi idő (ha régi szüröbakteriumokat és régi akvárium vizét felhasználva teszed, akkor is legalább 2-3het), akkor kezdj el új hal után nézni.


Bármi közbe jöhet- az új akvárium megserulhet a berendezés során, meghibásodhat valami az új aki technikai dolgai közül- és akkor ott maradsz abban a kellemetlen helyzetben, hogy van egy még nem működő 300literesed, és egy 100literes, amiben nem érzik magukat jól a halak.


Más állathirdesebol szerzett tapasztalataim alapján el tudom képzelni, hogy karácsony után több megunt/tévesen ajándékozott aranyhal lesz jófogáson/fb-n/ akár még itt, gyk-en is...

2018. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Szia, nekem van egy weboldalam, ott nagyon olcsón nagyon szépeket tudsz venni.
2018. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!