Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A skimmer veszélyes lehet a...

A skimmer veszélyes lehet a halakra/garnélákra? (édesvízi akvárium)

Figyelt kérdés
2018. nov. 27. 13:44
 1/6 Salx Narval ***** válasza:
Mutasd milyen és kitaláljuk.:D
2018. nov. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
off-brand kínai de olyan mint az eheim skim 350 :D
2018. nov. 28. 16:39
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Akkor nem.
2018. nov. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos van, hogy beleúszik 1-1 hal, vagy garnéla, és onnan nem tud kiszabadulni így ott pusztul el. Nálam sajnos mindkettőre volt eset. Viszont nekem Eheim 350-van, de ha jól láttam, akkor a hasonló kínainak kisebb lyuku az úszó beszívója, így ott talán kisebb rá az esély. Ezen felül felesleges hogy folyamatosan menjen, így ha be is megy , még talán ki tud úszni a szünetekben. Nálam óránként megy 1 percet, és mégis tiszta a 243 literes vízfelszíne.
2018. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Hát akkor elnézést, én teljesen veszélytelennek ítéltem amikor megnéztem a videón a működését, nem gondoltam volna, hogy egy garnéla ne tudna kedve szerint ki-be mászkálni. Akkor talán megoldás lehet egy az állatok méreténél kicsit szűkebb háló felszerelése a peremére.
2018. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ én is így oldom meg akkor!
2018. nov. 29. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!