Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 120 literes akvàriumom...

Bosch1233 kérdése:

Van egy 120 literes akvàriumom ès az lenne a kèrdèsem elèg bele egy Happet Sp. Z. o. o Kotowo 42 poznan poland XLBB27 vìz melegitő a halaknak?

Figyelt kérdés
2018. nov. 28. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek a víz melegítő?
2018. nov. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
happet aquat 25w hàt a halaknak mert esetleg ha lehül a hàz akkor az melegen tartja nekik
2018. nov. 28. 16:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Folosleges venned ok a vizben nem faznak hiaba lehul a haz,ha csereled a vizet akkor ne jeg hideg vizet engedj nekik. Lehet hogy a meleg viz artana nekik.
2018. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A hal àrusitò mondta hogy kell bele ez meg viz forgatò is
2018. nov. 28. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb akkora teljesítmény kell, ahány literes az akvárium. Ide 100w kell, a 25 kevés.
2018. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A 76% os sztem még képen se látott akváriumot. 😆
2018. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-oska nekunk regen sok halacskank volt minden fele,es lattam mar akvariumot mert rengetek van otthol nekunk :) ezert tudom hogy melegito folosleges de te nagyon tudod mi kell es mi nem :D kerdezo az eladonak az csak jo ha te megveszed hidd el...de mint mondtam nekunk minden fele kozottuk egzotikus halaink is voltak (apam halmanias) es soha nem kellett nekik, es nekem hozza erto ember mondta hogy a melegebb vizben nem minden hal erzi magat jol persze attol fugg milyen halat teszel bele es hanyat , persze ez a te dontesed :)
2018. nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De a vizforgatas es tisztito viszont jot tesz nekik :)
2018. nov. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Salx Narval ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen halaid vannak és milyen meleg a helyiség ill mekkora a hőingadozás ahol az akvárium van. Hőmérővel ellenőrizni kell a víz hőfokát mindenképp. 120-literhez 100W-os fűtés kellene ahhoz, hogy tudja is azt ami skálán van. Szóval egyáltalán nem biztos, hogy elég egy hűvösebb helyen pláne 27-28 fokot igénylő halaknak.
2018. nov. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!