Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ismertek ilyen halat?

Ismertek ilyen halat?

Figyelt kérdés

Olyan halacskát keresek, akit egyedül tudok tartani 54 literes akváriumban és nem harcoshal.

Köszönöm a tippet



2018. nov. 28. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Aranyhal.
2018. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen kicsi akváriumba nem való aranyhal és egyébként is társas lény.
2018. nov. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Légyszi olyanok válaszoljanak akik ismerik is a halakat.

Próbáltam kiguglizni de nem jött össze, ezért kérek itt segítséget.

2018. nov. 28. 18:45
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Csak az aranyhalakhoz értek ezért csak ennyit tudtam írni hogy az nem jó mivel az első ajánlotta és nem akartam hogy szenvedjen az a szegény hal.
2018. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

miert egyedul?


harcoshalat is tehetsz akár társas ba is csak nem mindegy a szemelyisege/mit jelent számodra h társas aksi

és am harcoshalnak sem árt 3 nőstény, ha birja oket


énis tartottam egyedul harcoshalat, keveset mozgott, és kicsit untam, bár ha valaki jött akk jó volt am talan unalmasak kicsit 1 hét utan, kiveve ha genetikazassal akarsz foglalkozni mert arra igen jok


és váltottam egy nanora, garnelakkal, vietnámi kolibrikkel, 54literbe 10-20 nano halat tehetsz ha jo a szurod

2018. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Megpróbálom még egyszer:

Októberben halt meg a harcoshalam, nálam töltött 3 évet. Anyum az akváriumot el akarja ajándékozni, mert én nem használom jelenleg. Ezt én nem szeretném, és keresek más fajta halat, mert még nem hevertem ki a kis harcost.

Az akváriumot újraindítottam, még van 10 napom megtalálni azt a halacskát akinek megfelel a hely.

Apró halakat gupit rajhalat nem szeretnék. Olyat keresek aki egyedül tartható. Akvarisztikai (alap)ismeretem van.

2018. nov. 28. 18:58
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél pirannyát!
2018. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Olvastad, hogy 54 literes az akvárium?

És azt, hogy olyan halat keresek aki egyedül tartható?

2018. nov. 28. 19:13
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Aha!Ebihal!
2018. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Anci. Majd ha nagyobb lesz, elajándékozod. Időt nyersz.
2018. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!