Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mekkora a súlya egy 3D-s...

Bamboocha466 kérdése:

Mekkora a súlya egy 3D-s akvárium háttérnek?

Figyelt kérdés

Nagyjából hány kg-os lehet egy hazilag, hungarocellböl, 4 réteg csemperagsztobol készült háttérnek, mely vizkiszoritasa 100l.

Illetve U.ilyen, csak 200 literes vizkiszoritasú háttérnek?


Tudom, hogy ez nagyon nagyon sok mindennek a függvénye. Az érdekelne igazából, hogy nagyjából U.olyan nehez-e 100 "liternyi" háttér, mint 100 liter víz?



#3Dhatter
2018. nov. 30. 09:23
 1/4 A kérdező kommentje:

Ahh igen. Az is mérvadó lehet, hogy a legvékonyabb reszen lenne a háttér 5 cm, a legvastagabb részek pedig 20 cm.

Átlagos vastagság 15 cm.

Lehet, hogy ezt az egészet tulkomplikalom? 🤔

2018. nov. 30. 09:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Lépésálló polisztirolbol érdemes készíteni .(keményebb) abból tudom kb 4kg egy bála 50x100 negyed köbi. A ragasztóból attól függ mennyit kensz rá.. talán 6kg körül lehet készen egy negyed köbméter .
2018. nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm. Tehat, egy ca 250 liter vizkiszoritasú, kesz háttér kb. 6 kg-ot nyom. Sokkal sokkal nehezebbnek gondoltam. Köszönöm. Sokat segítettél!
2018. nov. 30. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Maximum 8 kg egy negyed köbméter , tényleg attól függ h mennyi ragasztót használsz. Van még olyan is hogy polifoam (polisztirol hab) kék vagy rózsaszínben árulják (lábazati szigetelő anyag )ez még tömörebb keményebb anyag. Ezáltal nehezebb is. Ragasztobol érdemes jó minőséget venni flexibilis, környezetbarát. Pl.: mapei p9 az annyira nem szemcsés . Jah és szívesen már Te is segítettél nekem .. :D
2018. nov. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!