Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tarisznyarák aquárium?

Zsolt1123 kérdése:

Tarisznyarák aquárium?

Figyelt kérdés

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a Tarisznyarákokok aquáriumát hogy is kell berendezni, mivel olvastam hogy szárazföldre és vízre is szukséguk van, na ezt hogyan lehet kivitelezni?

Illetve esetleg egy Szivárvány/halloween tarisznyarákot egyutt lehet e tartani egy Kubai kék rákkal?



2018. dec. 1. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

nem,

kubai kék rák az naon ritka, latin neveket is olvasd,

h miert

kubai talan provambarus cubensis ----kubai csak 8cmre nő meg

floridai kék procambarus alleni

floridai 16cm re nő meg, ha nekem mem hiszel kutass angolul, és nézd meg h a p alleninek a szulohazaja florida.., és nem kuba

ill neha ausztral kéket is kapsz kubai néven na az 25cm


rákot am is csak egy fajtat és hatalmas helyen lehet tartani bunyoznak es neha olik egymast fajta fuggo, de sem a tarisznya nem szelid senkivel és a procambarus faj sem szelid-egyeduli kivetel a kissebb szinte folyamatos vizalatti rákok kozul a torpe narancssarga, tarisznyam meg nem volt sokaig-egyszer vettem de szegeny meghalt 3 nap mulva nem tom mit hibaztam, de valsz h alapbol beteg volt-nem akk kezdtem az akvarisztikat...


tarisznyaráknak te is utana tudsz nezni youtube: latin neve a ráknak és nezed h kinek milyen az aksija, minel jobb az aksi annal jobban nez ki+rák is annal boldogabb lesz

nem azert tartunk álatot h hú de jo h van egy rákom egy minimál aksiba, ha van kutyad nem kinzod egy 4négyzetméteres kenellel...

-attol fugetlenul h lehet h nem lesz a 60literes aksiba csak 20 liter viz meg kell szuro+melegiteni sem árt nemtom h menddig kell futeni


de ha kubai kék rákot akarsz akk go kulfold mert itthon pár ember tart csak, és csak borzeken kapsz esetleg


és megkerdezem 14 alatti vagy? csak beirod yotube ba h hallowen rák, és koze nem lesz se méretben se aksi igenyben egy kubai/floridai rákhoz


ha adhatok tippet vagy vegyel akarmilyen tarisznya félét de akk fullos felszereléssel, vagy narancs torpe rákokat-ua fullos felszerelésel,

kubai stb is vehetsz de nekik sokkal nagyobb hely kell


+nezd h ki mit eszik egyik ausztrál rákom szerette a répát masik nem, borsot mind2 ette+élő kaja sem árt nekik néha, ha szép állatot akarsz minosegi kaja kell..

2018. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És akkor is bántják egymást ha az egyik nőstény a masik pedig hím?
2018. dec. 1. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!