Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen ételt adjak a nyúlcsigá...

Milyen ételt adjak a nyúlcsigáimnak, amit sem az algaevők sem más halak nem esznek?

Figyelt kérdés

Amióta lecseréltem a talajt jbl mandora nem nagyon akarnak mozogni.

Ha kiszedem őket egy külön tálba, adok nekik ubit vagy halkaját akkor aktívabbak, visszatettem őket átmentek passzívba nemigen akarnak mozogni. Ha ubit rakok be akkor ha oda is mennek akkor sem nagyon tudnak enni az algaevők,egyébb halak miatt.

Talajcsere előtt elvoltak....



2018. dec. 20. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nem mozognak, mert nem tudnak megkapaszkodni a könnyű talajban. Kajából szerintem nincs olyan amit a csigák szeretnének, de a halak nem.
2018. dec. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
A talajjal lesz gond, valahol olvastam, hogy nem kedvelik a laza talajt és a 25 fok alatti hőfokot. Talán orvosolhatnád jó pár db laposabb kővel pl hasított kövekkel, palával, kérgekkel stb. Nem tudsz olyan kaját adni amit az ancik ne szeretnének de a csigák igen, max több helyre helyezel forrázott zöldségeket, levélszárakat, algatablettákat. Esetleg este próbáld etetni az ancikat akkor nappal jobban elpihennek a helyükön. Én is mindig vágytam pár ilyen csigára.:D
2018. dec. 21. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!