Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika

A kérdés

Milyen ételt adjak a nyúlcsigáimnak, amit sem az algaevők sem más halak nem esznek?

Amióta lecseréltem a talajt jbl mandora nem nagyon akarnak mozogni.

Ha kiszedem őket egy külön tálba, adok nekik ubit vagy halkaját akkor aktívabbak, visszatettem őket átmentek passzívba nemigen akarnak mozogni. Ha ubit rakok be akkor ha oda is mennek akkor sem nagyon tudnak enni az algaevők,egyébb halak miatt.

Talajcsere előtt elvoltak....

Keress kérdéseket hasonló témákban: nyúlcsiga, csiga eledel, haltáp, talajcsere, passzivitás

2018. dec. 20. 23:18  Privát üzenet  

A válaszok
Valószínűleg azért nem mozognak, mert nem tudnak megkapaszkodni a könnyű talajban. Kajából szerintem nincs olyan amit a csigák szeretnének, de a halak nem.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. dec. 20. 23:57 Privát üzenet
Salx Narval nevű felhasználó válasza:

A talajjal lesz gond, valahol olvastam, hogy nem kedvelik a laza talajt és a 25 fok alatti hőfokot. Talán orvosolhatnád jó pár db laposabb kővel pl hasított kövekkel, palával, kérgekkel stb. Nem tudsz olyan kaját adni amit az ancik ne szeretnének de a csigák igen, max több helyre helyezel forrázott zöldségeket, levélszárakat, algatablettákat. Esetleg este próbáld etetni az ancikat akkor nappal jobban elpihennek a helyükön. Én is mindig vágytam pár ilyen csigára.:D

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. dec. 21. 03:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik olyan hogy túl erős a fény a halaknak?
Hogyan kell az aranyhalakat meg fejni? (azaz a ikrákat ki fejni) meg hogyan lehet meg állapítani hogy van e ikrája a aranyhalnak?
Betegedhetnek meg attól a halak, hogy nem elég nagy a szívacsszűrő az akvárimban? Akvárium:54l Szűrő: Xilong XL-F580 Halak: Anci, Páncélos harcsa, Betta lányok (3)
Nemrégiben kaptam egy 54 literes akváriumot és érdekelne, hogy azok a halak amiket kiválasztottam tudnak-e együtt élni és ha igen hány darab az egyes halakból?
Mi a baja a Tokhalamnak?
Azok a kis halak halálra vannak ítélve a videón?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Halak, akvarisztika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!