Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Harcoshalra szeretnénk beruház...

Markolt Patrik kérdése:

Harcoshalra szeretnénk beruházni, tudnátok leirni akvarium méretet stb hogy mikell ilyen halnak? Egy nőstényt és egy hímet szeretnénk. (60€ a keret ) kb 20 000ft.

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat előre is :)! (Lámpa es melegítő van a vizhez.)

2018. dec. 27. 21:20
 1/8 Bamboocha466 ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__..



Egy himnek egy egy nostenynek ketto darab minimum 30 literes akvarium kell, de batrabbak megprobalhatnak egy himet egy nostennyel egy min. 200 literes akváriumban egyutt tartani, de ekkor sem garantalt, hogy a nőstény hosszú eletu lesz.


#off: egy 30 literes akvarium eves koltsege (beszerzessel egyutt) magasabb, mint egy 50-70 literese.

2018. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Skid05 ***** válasza:
100%
A bettának élő növényzetre van igénye, a növénynek fényre, a fénynél a bruttó liter és az üveg méretei mérvadóak, ergo ha nincs meg az üveg, milyen lámpa van a vízhez? Csak azért mert egy tisztes fényforrás (amennyiben a jelenlegi lumen és kelvin alapján nem passzol) könnyen elviszi a büdzséd felér és borul a keret.
2018. dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A lámpa,2X30 W / T8 (940 MM), lehet csak egy him lesz, az akvarium meretei amit rendeltem, 20cm hosszu, 40cm szeles,25 cm magas
2018. dec. 28. 14:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, visszaadtad a hitemet!


Így kari környékén majdnem eltévelyedtem, kis híján adtam még egy esélyt az emberiségnek, de szerencsére visszarángattál a valóságba.

Megszilárdítottad a hitem, hogy megértünk a pusztulásra.


Jó, hogy energiát fektettél abba, hogy megkérdezd a szükséges akvárium méretét, el is lett pofázva érthetően, és egyértelműen, hogy 30 az alja, de jobban jársz a duplájával. Erre berendelsz egy 20-asat.

Moziban, előrefelé szoktál ülni?

2018. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fény igenigensok ekkorka akváriumba?
2018. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben értem visszaküldtem az akvariumot, 50 l lesz, es a lampa 40w lesz
2018. dec. 29. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

40 literben elvan 1 hím 2nőstény,csak a diszhal.info búvárok ragaszkodnak a szarsagaikhoz.

Vadon élő bettaknak kell 30 liter,egy tenyésztett,3* akkora hím betta konkrétan döglődik 30 literben az úszóit cipelve.

De nyilván le kell hurrogni az embert :)

2018. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 40 w is sok, felesleges, ha nem akarsz komolyan növényezni is, de ehhez már kell CO2 is.
2018. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!