Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Javasolnátok hal fajtákat és...

Javasolnátok hal fajtákat és darabszámot 60 literes aksiba?

Figyelt kérdés

Már megy az aksi,szűrő van. Fűtés,ilyesmi nincs,szobahőmérséklet.


Nem az enyém az aksi,többet nem tudok róla!!


Köszönöm!


2018. dec. 29. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor legyen fűtés meg ilyesmi, mert olyan hal ami 60 literben fűtés nélkül jól érzi magát nem igen jut eszembe.
2018. dec. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy akinek van az aksi, ő ilyenre nem fog költeni..az a lényeg, hogy a 3 gyereknek legyen hal.


Akkor semmilyen nem marad meg?


Mert ha mondanátok valamilyen fajtát, hpogy abból ha beletesz 3-4 darabot, azok jól ellesznek benne, az jó lenne...legalább nem szenvednének a halak.



Mert hal lesz. Az tuti. Karácsonyra kapták a gyerekek.......

2018. dec. 29. 14:36
 3/7 Bamboocha466 ***** válasza:

Naocaridina garnélák. Kaphatoak sokfele szinvaltozatban.


Pseudomugil gertrudae /nalunk mondjuk sosem lehet kapni, de Mo-n hatha/


Gold Ring Danio / Danio tinwini


Dario Dario törpesügér


Az infokat a [link] alapjan valogattam ki.


Illetve a szülők figyelmebe ajanld a [link] olvasgatasat.

2018. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Felesleges bármit ajánlani akkor, mert az akvarisztika nem abból áll, hogy beleb*sszák a halakat és onnantól kezdve elvannak. Az akváriumot gondozni kell, hetente részleges vízcseréket csinálni, és konyítani valamit a biológiai körforgáshoz. Nehogy már egy háromezer forintos melegítőre ne költsenek, az alap dolog, próbáld nekik megmondani.


Úgy semmilyen hal nem fog életben maradni, ha legalább a vízcseréket és a melegítőt nem biztosítják, ha a hülye kölykeiknek kell hal de gondozni nem akarják, akkor rakjanak bele motoros gumihalat basszus. Felháborít mélységesen az emberi önzőség.

2018. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lesz fűtés , odafigyelés stb .. “de halacska tuti lesz benne” . Akkor tuti hogy pár hét után boldogtalanság is lesz benne a gyerekeknek.
2018. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

" a lényeg, hogy a 3 gyereknek legyen hal."


Erős hátszéllel azt mondanám, hogy akkor 3 db hím (!!!) guppi, különböző színűek a 3 gyereknek.


A többiek is elmondták már, ennek ellenére én se tudom szó nélkül hagyni, ilyen, hogy trópusi halakat akar valaki tartani, és egy fos fűtőre nem akar költeni, a világon nincs!

Nem tartanak fegyvert a fejéhez, hogy márpedig halat tartson, vagy bármilyen állatot. Nincs azzal baj, ha valakinek nem telik rá, nekem se telik sok mindenre, de azt nem is erőltetem.

Mit akar ezzel megtanítani a gyerekeinek? Hogy hóbortok miatt szabadon lehet állatokat kínozni?

2018. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A gyerekek még kicsik. 8 alatt van mind.


A melegítőt megmondom mindenképpen!


Sajnos az állatokhoz így állnak hozzá.


Én sokat "okítanám" őket,de nem igazán hallgatnak meg. Majd ők tudják,blabla megy mindig.


A garnéla is jó ötlet.

2018. dec. 29. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!