Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja fekete tetra...

Szellő kérdése:

Mi lehet a baja fekete tetra halaimnak?

Figyelt kérdés
Étvágyuk jó, eddig semmi gond nem volt velük.Fekete pöttyök/foltok jelentek meg a testükön.Mi lehet ez?Mivel kezeljem?
2019. jan. 8. 20:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem tudom feltölteni a képet.Hova lehetne?
2019. jan. 8. 21:02
 2/8 A kérdező kommentje:
2019. jan. 8. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Képküldésre tedd fel, vagy egy hasonló oldalra mert nekem ez a link nem jó.


Akvárium tulajdonságai? Hány liter? Hány és milyen hal? Milyen szűrő és milyen időközönként milyen mértékű vízcsere? A halak mikor érkeztek?

2019. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tűnik betegsegnek, inkabb pigmentek ezek, szerintem nem kell aggodnod, egeszsegesnek tunnek.
2019. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Salx Narval ***** válasza:
Én sem látok okot az aggodalomra. Csináld a heti 30% vízcserét és azért figyeld hátha látsz még valami mást is. Esetleg ha terjednének, nőnének a foltok akkor átbeszélhetjük a tartási körülményeiket.
2019. jan. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én is remélem, hogy semmi komoly.Persze folyamatosa figyelem őket😊

180l-es Juwel akvárium, gyári belső szűrővel, két levegőztető megy folyamatosan.Platti, neon, szifo, molli es a tetrák vannak együtt.

2019. jan. 9. 20:51
 7/8 A kérdező kommentje:
A két anci lemaradt😉
2019. jan. 9. 21:08
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
A felsorolásnak akkor volna értelme, ha darabszám is tartozna a halakhoz ill tudnánk az akvárium méretét. Kb 250-300 literes akváriumban lehet ezeket a halakat kellő egyedszámban tartani és így is kompromisszumok árán mert eltérőek az igényeik. A tetra is rajhal min 6-8db kellene belőlük. Háromféle elevenszülő tartása sem szerencsés, pláne kis létszámban nagytestű és nagy mozgásteret igénylő halakat, szűk helyen. A vízértékek is fontosak lennének, annak ellenére is, hogy nyilvánvalóan mindegyiknek nem tudsz kedvezni.
2019. jan. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!