Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika

A kérdés

Egy kocka 30 literes növènyes high tec akvàriumhoz mekkora külső szűrőt javasoltok?

jan. 11. 22:10  Privát üzenet  

A válaszok
300/400 l/g

A válaszíró 28%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 11. 22:33 Privát üzenet
Bocsi l/h

A válaszíró 28%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 11. 22:33 Privát üzenet
Bamboocha466 nevű felhasználó válasza:

Hát akkorát szokás, hogy óránkent 10x megforgassa a vizet. De minel sűrűbben telepitett /mind lakougyileg,mind disz-ill novenyugyileg/ annal nagyobb teljesitmeny ajanlott.

Ha a leirasban azt látod, hogy 500l/ óra az a legeslegidealisabb eset (ami otthoni körülmények között nem fog letrejonni), ez a valosagban olyan 400l/ ora.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 11. 22:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy 100 m2-es kocka, egyszintes téglaház felújítása Borsodban kb mennyiből jönne ki? (Új fűtés, nyílászárók, külső szigetelés, fürdő, konyha, néhány fal áthelyezése, víz,...
Minden ismerősöm megjegyzéseket tesz a barátom külsejéről, meg hogy én mennyivel szebb vagyok nála és "jobbat" is kaphatnék. Miért csinálják ezt? Hogyan hárítsam a beszólásaikat? L
Minden ismerősöm megjegyzéseket tesz a barátom külsejéről, meg hogy én mennyivel szebb vagyok nála és "jobbat" is kaphatnék. Miért csinálják ezt? L
Létezik téglatest/kocka keresztmetszetű bukócső is (mely nem ronda henger alakú)? Sok terepjárón látok masszív külső bukócsövezést manapság. Hogy tudják ezeket engedélyeztetni?
Infiniti QX56 - tetszik nektek? Akár a régi tégla, akár az újabb gömbölyűbb?
Egy rubik kockát ( 27 db kis kockából álló kocka) egy rögzített külső pontból nézve legfeljebb hány kis kockát láthatunk?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Halak, akvarisztika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!