Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A fekete molly közül melyik a...

A fekete molly közül melyik a nőstény, és melyik a hím?

Figyelt kérdés
mert mind a 2 fekete :S
2010. jún. 29. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
moly vagy molli :) ?? nincs olyan hogy molly
2010. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

rákerestem.: A Dél-Amerika és Mexikó partjainál őshonos fekete molli (Black molly, Poecilia sphenops) a Poecilia latipinna (Sailfin molly) röviduszonyú díszhal-változata, magyarul elevenszülő fogasponty.


erről se hallottam még, már ha erre gondoltál.

2010. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a nőstény, amelyik szül, arról megismered:)

Viccen kívül, nekem ezüst mollijaim vannak, a hím mindig követi, kergeti a nőstényt, udvarol neki. A farok alatti úszója pedig hosszabb, átalakult, az a nemzőszerve.

2010. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
A képeken a középső a hím, jól látható a megnyúlt ivarszerv,ez a nősténynél nincs.A lányok nagyobbak, kerekebbek, valamint a hímek uszonyai sudarasabbak, bár ez a sok tenyészváltozat miatt, nem igazán segít.Úgy ahogy írták, a lányokat követik a hímek, párzási időben. [link]
2010. jún. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ahol vettük az akváriumunkat meg bele a halakat, nekem azt mondták hogy a molly változtatni tudja a nemét.

Lehet hogy csak ő hantázott mert nem tudta melyik a hím és melyik a nőstény??

2010. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Az a xifó, mármint amelyik nemet válthat.
2010. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 soundmaster válasza:
Nekem van 3 fekete mollim. A nőstényeknek egész lant alakú a farka a hímnek meg teltebb.
2016. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!