Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ekkora helyen lehet tartani...

Toma781 kérdése:

Ekkora helyen lehet tartani Apistogrammákat?

Figyelt kérdés
Egy 35x40x35 cm-es akváriumban (49 liter) lehet tartani apistogramma fajokat. 1 hím 3 nőstény arányban? Azt olvastam, hogy elég nekik ekkora hely, de azért biztos ami biztos inkább megkérdezem. Semmi más nem lenne csak egy család apisto.
2019. jan. 26. 16:40
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
Én 100-litert mondanék 1 hím 3 nőstény tartásához.
2019. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És 1 hím 1 nőstény?
2019. jan. 26. 19:57
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg az Inka törpét aktívszénnel szűrt esővízben. Gyökerekkel, kérgekkel, mohával, páfránnyal és úszó növényzettel. Kicsi ez az akvárium egy 6-7cm területvédő halnak, hiába kisebb a nőstény ez a hely akkor is szűk és nem is túl szerencsés párban tartani. Megmondom őszintén én az Inkát sem tenném ide. Ne csináljátok már srácok, annyi ide illő hal van miért pont olyan kell ami ép, hogy megélne az akváriumotokban. Tessék venni egy nagyobb akváriumot, vagy ide illő nano halakat választani. Ha annyira sügéreket szeretnél akkor a kis fekete törpesügérek számára már megfelelő lenne, vagy a sokcsíkú csigasügéreknek. Ez utóbbinál még vízzel sem lenne gond, sima csapvízben tarthatóak és egy kisebb családot elbírna az akváriumod.
2019. jan. 27. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!