Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » El szeretnék kezdeni garnéláka...

El szeretnék kezdeni garnélákat tenyészteni, hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy milyen fajokat/fajtákat érdemes tenyészteni, mekkora akváriumban kell tartani a tenyészállatokat, mekkora akvárium kell nevelő akváriumnak? Természetesen minden tanácsot, tapasztalatot és kritikát elfogadok. Előre is köszönöm a válaszokat.
2019. jan. 28. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

A különböző fajtáknak elég elétrő igényeik vannak. Ajánlom a greenaqua weboldalát, igen részletesen tárgyalja a témát.

Tartottál már valaha garnélát?

2019. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tartottam sakurákat és crs-eket, kb 2 évvel ezelőtt csak most egy ideje szünetelt ez a dolog, de sokat olvastam azóta is a témában. Azért tettem fel a kérdést mert ezekről a dolgokról nem sok infót találtam
2019. jan. 28. 19:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudnál linkelni egy oldalt? Mert nem igazán találok olyat, ami a tenyésztésükről szól
2019. jan. 29. 17:55
 4/4 Bamboocha466 ***** válasza:

[link]


Illetve akvakertesz forumon rengeteget irnak a garnikrol, azok vizszüksegleteikröl stb.

2019. jan. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!