Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 25 literes akvába 2 anci,4...

25 literes akvába 2 anci,4 guppy,8 neon,6 fantomlazac?

Figyelt kérdés
A kérdés valószínűleg sokakat megijesztett :D átalakítanám a nagyobb(78l) akvát és addig csak ez a kisebb akva van sajnos. Nos, a kérdés tehát a következő.. meddig maradhatnak így EGYÜTT ezek a halak a 25literben? :/

2019. febr. 6. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Még egy fél kiló hekket is rakj bele!
2019. febr. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezaz! Ezért megérte válaszolni igaz?..
2019. febr. 6. 01:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyi halat még a 78 literesbe is nagyon-nagyon félve mernék bezsúfolni, mert lehet, hogy "elvannak benne", de jól nem érzik magukat, stressz miatt könnyebben megbetegszenek, és akármi kis hiba történik a vízminőségeddel, legalább egy része el fog hullani.

25 literbe én ezeket így csak addig merném összetenni, amíg aktuálisan dolgozom a nagyobb (ennyi halnak min. 130-140 literes) akváriumon.

Vagyis, ha éjszakára is benne kellene hagyni, és félnék, hogy mit találok reggel... de lehet, hogy én vagyok extra parás, illetve tudom, hogy ezek csak halak, de attól még szeretem őket, és félteném őket.

2019. febr. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Egy éjszakát erős levegőztetéssel kibírnak, de előtte legalább 2 napig ne kapjanak enni.
2019. febr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lassan az 5. hónapja vannak együtt a nagyban és eddig nem alakult ki semmi betegség. De ha igaz amit írsz, akkor minél előbb be kell ruháznom egy nagyobbra.. Köszönöm.
2019. febr. 6. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!