Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segítség alap akvarisztika?

Segítség alap akvarisztika?

Figyelt kérdés

Van egy lány akinek udvarolok, és hobbija az akvarisztika. Én sík hüle vagyok hozzá, de nem akarok a randin ülni mint a kuka ha felmerülne a téma.

Ebben kellene segítség mit ajánlanátok elolvasni.

Előre is köszönöm, ha segítesz.



2019. febr. 9. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt mindent megtalálsz az akvarisztikáról. De szerintem ha egy őszinte kapcsolatot szeretnél, akkor nem másnak mutatod magad, mint amilyen vagy. Nincs abban semmi rossz ha nem értesz hozzá, nyugodtan mondhatod neki, hogy meséljen róla, jó beszélgetőtéma lehet.

2019. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Elég hogy ha látja H érdekel a téma, kérdezgetsz, figyelmesen hallgatod.
2019. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Skid05 ***** válasza:
Az elevenszülő fogaspontyokat mindenképp átfutnám. Izgalmas téma, később is jól jöhet... ;)
2019. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
Én hagynám a hölgyet mesélni ez minimum fél siker.:D Nem tartasz tőle, hogy ő is ismeri ezt az oldalt és rád ismer? Persze az érdeklődés is pozitívum, pláne ha őszinte. Én minden esetre dicséretesnek tartom az igyekezetedet, remélhetőleg ő is, nem kell titkolni, hogy olvasgattál kicsit a témában. Jó randit és kellemes időtöltést ha netán besegítenél neki a halak gondozásában.
2019. febr. 10. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, mindenkinek ment a zöld kéz.

Nem akarom másnak feltüntetni magam, csak alap tájékozottságot szeretnék a témában, esetleg ne kelljen visszakérdeznem mindenre hogy az meg micsoda. Az első válaszoló linkjét kedvencek közé is tettem, elsőre kicsit tömény infóhegy :D Nem tudom hogy ismeri-e az oldalt, de ha rám ismer, nem fogom letagadni a kérdést szerintem semmi rossz nincs abban ha meg akarom ismerni azt amit ő szeret.

2019. febr. 10. 09:59
 6/7 anonim ***** válasza:

ha hobbija lehet h profi akk eselyed nincs egy honap kutatassal sem elerni egy olyan szintet h lenyeges legyen meg am ezek tapastalatot igenyelnek nem matek.. :D


eleg ha latja h erdekel amit mondasz, ne vard el te se h tudjon mindent a hobbidrol

2019. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább fogadjál vele egy csókba hogy egy magasabb inteligenciájú lény át tudja vinni az akaratát egy alacsonyabb inteligenciájúéba.

Bizonyítás: mereven nézd az egyik halat néhány mp.-ig aztán kezd el tátogni és vergődj a földön mind akit partra vetettek. Nem hinném hogy hazaküld.

2019. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!