Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mégegy ocenárium?

Mégegy ocenárium?

Figyelt kérdés
Itthon már több mint tíz éve foglalkozom akvarisztikával és ennyi idő alatt összegyűjtöttem nagyon sokféle halat(40+).Ebből nem lehetne egy mini iylen ócenáriumot csinálni amit lehet látogatni belépőért?Nem megélni szeretnék belőle mert eddig is megvoltam nekem és mindent én fizettem nekik eddig is csak sokak szerint ez jó ötlet.
2019. febr. 17. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Van megfelelő helyed, elég pénzed, vállalkozói kedved és tudásod egy oceanarium kialakításához,sőt fenntartásához? Tudod, milyen engedélyek kellenek? 40+ faj azért szép hobbi, de ennyi, nem több.

Szerintem.

2019. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen halakról van szó? Senki se fog ilyen helyre járni hogy guppikat és neonhalakat, meg néhány sügérfélét lásson. Ha viszont vannak ritkaságok, nagy tengeri akváriumok akkor érdekes lehet, de úgy gondolom hogy ez nagyon kicsiny dolog ahhoz, hogy ebből bármit nyithass és megérje foglalkozni vele. Meg hát hova hívnád a vendégeket az is kérdés, mert csak nem az otthonodat akarod kitárni.
2019. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nekem több százezres halaim is vannak pl:fekete és fehér fotos cápák,rája,tintahal...

És őket már nem otthon tartom!Örököltem egy házat és ott tartom őket!

2019. febr. 17. 14:28
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi elmegyünk! 2 gyerekem van, cápát megnézzük. Mondjuk nekünk nagy igényeink vannak a látvány terén, itthon van egy 480 litykós édesvizi aksink. 😉
2019. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ilyen cápát egyébként bárki tarthat otthon csak nehéz beszerezni!Én még 3éve szereztem be 350,000ftért/db
2019. febr. 17. 14:54
 6/14 anonim ***** válasza:

És megkérdezhetem hány literes medencében vannak? Nehéz és költséges lehet ekkora helyet fenntartani.

Nem gondoltam amúgy hogy ekkorában csinálod, de így már lehet értelme elgondolkozni ezen az ötleten.

2019. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De csak ez a kát fajta ennyire értékes!A többiek csak pár ezresek-tízezresek.A cápák 3800literes egyedileg készíttetett akváriumban vannak.
2019. febr. 17. 15:28
 8/14 Salx Narval ***** válasza:
Azt kell felmérni, hogy milyen mértékű a turizmus felétek, mert gondolom aki egyszer-kétszer látta többet nem igen megy. Ha van ami tömegesen vonzza az embereket a környékre akkor a te akváriumaidat is szívesen megnézik séta közben ha jól reklámozod és persze ha mutatsz is valamit a pénzükért.:D Azt hiszem konkrétan ezért nem fognak odautazni, annyian biztos nem, hogy megérje.
2019. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egerben megérné?Ott a vár,bzilika,minaret(jelenleg felújítják)Érsekkert,strand
2019. febr. 17. 16:21
 10/14 anonim ***** válasza:
Egrben van turizmus, de ha ócenáriuimot szeretnének látni Nyíregyházára jönnek.
2019. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!