Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek meg vegyem?

Szerintetek meg vegyem?

Figyelt kérdés

Szerintetek megvegyem ezt az akváriumot?

25ezer forint körül van(huszon valamennyi)

Teljesen felvan szerelve megvan világítva levegőztető satöbbi elég "modernül" néz ki és szép.

Csak annyit kérdeznék hogy megérie vagy inkább saját magamtól rakjak össze eggyet ami jobb?(erősen kétlem hát de...)Amugy 55liter.

Bocsi hogy csak "körülöket" irok de pontossan nem emlékszem rá


2010. júl. 1. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sztem vedd meg
2010. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Összerakatva lehet hogy olcsóbb lenne,kérdezd meg az állatboltban.
2010. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Szia!

A leírásod alapján gondolom olyan akvárium lehet, mint ami nekünk van. Másfél éve vettük, 54 literes, akkor asszem 21, vagy 26 ezer Ft volt.

A miénkhez AQUAel típusú vízmelegítő és szűrő van, jó minőségűek, nincs velük semmi probléma. Nem bántuk meg a vásárlást.

Sok sikert hozzá! :)

2010. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Még nincsen meg de szeretném,az eladó azt mondta ha nincs bent világítás akkor megéri ujjat csinálni de ha világítást akarok akkor nagyon megéri az a akvárium.

De az a gond hogy ha össze szedem az akváriumra a lóvét(szülinapból) de akkor a halak meg a többi :S 1000ft/db a halak amiket akarok azt hiszem guppi-k és hát kéne pár darab akkor növény kövek kaja még megkell beszélnem anyuékkal kösznöm szépen a válaszokat

2010. júl. 1. 20:36
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit leleményes az ember és szétnéz, akkor nagyon sokat spórolhat. Ha te azt hiszed, hogy guppit akarsz tartani és 1000 ft/db, akkor még ne vegyél akváriumot, hanem olvass rengeteget mert sok csalódás fog érni. Ajánlom az akvarista.hu oldalt, szerintem minden 2. kérdéshez ezt az oldalt linkelik, megéri szétnézni, felkészülni. És van piac rovata, ahol naponta kétszer hirdetnek meg hasonló akváriumokat. Én innen szereztem egy akváriumot, 70 litereset 3000 Ft-ért, egy szűrőt 2500-ért, világítást én készítettem 5000 Ft körüli áron, növényeket (lándzsás vizipáfrány, fodros vizikalász, jávai ás májmoha stb stb) és guppikat, mollikat, xifokat ingyen vagy néhány száz forintért. Persze ehhez sokat böngésztem, ajánlom neked is.
2010. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát elöbb vegyél egy akvarisztikával foglalkozó könyvet.A kérdésre a válaszom,hogy újonnan mindenféle márkás cuccal felszerelbe a 112literes akváriumo,boltból volt ennyi de még olcsóbban is láttam. a madaras áruházban a minap néztem 17000az 54literes akvárium. amennyiést te vennéd abbol egy komplett akváriumot mindennel,talajjal kajával növénynel mindennel együtt össze lehet rakni.semmiképpen se vedd meg!Főleg amíg nem olvastál utána.A guppy az egyik legszaporább halfaj.ebböl adódóan a egyik legolcsóbb is.kb 200ft lehet az ára.
2010. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát végülis agusztus 14.én lessz a szülinapom.Addig még utánna tudok nézni,de az a baj hogy iszonyuan kezdő vagyok még azt se tudom pontossan hogy mi kell egy akváriumba(nah jó azt már tudom valamenyire),az az igazság kb 3-4 napja találtam ki hogy szeretnék halakat szülinapomra.Csak így az akváriumnak megfelelő halak szeretnék ami szép is és ne legyen túl csufolva és ne legyen benne kevés hal szerintem úgy olyan jól mutat :)

Ha valaki segítene hogyan kezdjem el,Agusztus 10.ére kész lenne és kitudnám hozni olcsobban annak örülnék jah és hogyha ez számít valamit Pétfürdőn lakom :)

2010. júl. 2. 07:11
 8/15 Doruss ***** válasza:
ugyanolyanom van mint a 20:13-as válaszolónak, egébként ki ne hagyd ezt az ajánlatot! Annál olcsóbban jó minőségűt és így felszereltet így egybe kötve hiszem h kapnál!
2010. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia!Én szívesen segítek a cuccok összerakásába vagy a szett kiválasztásában,továbbá a kérdéseidre is szívesen válaszolok,és "mesélek" neked a halakról,a tartásukról.Ha szeretnéd, levelezhetünk,segítek szivesen.Küldj egy mailt és ott folytathatjuk:) diyhal@citromail.hu
2010. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
esetleg msn-ed-skyped nincs?
2010. júl. 2. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!