Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az mitől van hogy az egyik...

Az mitől van hogy az egyik axim 3 hónapja megszakítás nélkül lebeg a vízen amikor próbál le úszni vissza lebeg a felszínre mint egy labda. És olyan mintha kezdene vissza húzódni a kopoltyúja mi lehet a baj? És sokkal kisebb mint a párjáé

Figyelt kérdés

#axolotl #kopoltyú változás
2019. febr. 21. 10:10
 1/6 anonim válasza:
100%
nem értek hozzá, de valószínűleg beteg. Azt tudom, hogy borzasztó érzékeny állatkák. Illetve esetleg meg lehetne próbálni, a szárazföldre átnevelni, ha már a kopoltyúja összemegy. Át tudnak alakulni rendes kétéltűként szárazföldi állattá hosszabb idő alatt. Talán ezzel megelőzhető a halála. De ez csak laikus tipp. Hátha valaki szakértő tud jobbat.
2019. febr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már a szárazföldre át nevelésre csak nem tudom hogy kell :(
2019. febr. 22. 09:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beteszel az aksiba egy olyan kimászót mint ami a tekiknek van
2019. febr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megpróbálom köszi!
2019. febr. 22. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Sürgősen tegyél le erről!!!!!!!!!!! ne neveld át szárazföldire, mert abba belehalna, csak 1-2 évet élne. Inkább tartsd víz alatt, mert úgy akár 30 évig is elél egy ilyen szalamandra. De csökkentsd le a fényt(azaz ne égjen náluk villany egyáltalán), szűrd és levegőztesd a vizet , ne hagyd, hogy 20 foknál melegebb legyen náluk. És akkor majd szépen visszanő a kopoltyúja szép nagyra. nekem volt már életembe egyszerre 5 axolotlom, szóval van tapasztalatom jócskán! :)
2019. febr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben akkor akkor nem fogom át nevelni köszi a választ :)
2019. febr. 24. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!