Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan kerülhetem el hogy...

Hogyan kerülhetem el hogy megcsípjenek?

Figyelt kérdés
Ahova megyünk idén nyaralni van pár medúza és én meg egész nyaralás alatt azon parázok, hogy meg ne csípjenek, de még nem is az a baj ha engem ha a testvérem vagy a szüleimet. Ezt hogy lehet elkerülni? Nagyon félek tőlük és ezért be se megyek és ha egyet meglátok úgy rohanok ki a partra mint valami elmebeteg.
2019. febr. 21. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket csak úgy lehet elkerülni, ha tudod pl hogy hol, melyik partrészen vannak elterjedve, a mélyebb vagy a sekélyebb vízeket kedvelik e, és akkor arra nem mész. Figyeled a vízet, a többi embert, hogy hol vannak többen, arra valószínűleg nincsenek. Megkérdezed a helybéliket, hogy hol vannak kevésbé elterjedve.
2019. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2019. febr. 28. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!