Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan cserélnétek a külső...

Hogyan cserélnétek a külső szűrőtöket?

Figyelt kérdés
Külsőt cserélték külsőre, hamarosan. A mostani van sipo+perlon van csak, az újban substrat pro+szivacs. Arra gondoltam, hogy átteszem a siporaxot, a szivacs mellé, aztán amikor a szivacs már jól beiszaposodott, visszarakom a s.pro-t. Plussz nácikkal kezelném a szivacsot. Szerintetek jó ez így?
2019. febr. 22. 18:22
 1/2 Skid05 ***** válasza:
100%

Gondolom az új nagyobb, azért cseréled, ebből kiindulva miért nem fér el benn az érett sipo? Akár szivacs helyett, de használd, gyűrűs formája miatt mechanikus szűrésre is megteszi, luxus de jó. Átrakod a sipót, a perlont ami szivacs nem fér bele azt kihagyod, a pro meg majd felzárkózik és beérik. Alul szivacs (TM20), majd sipo fölé raknám a prot. Észszerűen csak annyira tömd meg a szűrőt, hogy normálisan le tudd klipszelni, különben levegősödhet.

A f@siszták bevonását a történetbe nem tudom hova tenni…lelked rajta ;)

2019. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

😂😂😂

Nem olvastam át, mielőtt elküldtem a kérdést. 😜 Ilyen, amikor a technika megviccel, és a "bacikat" "javítja" mert a telóm ugye jobban tudja, hogy mit akarok írni. Pedig még sohasem írtam le azt a szót.


Szóval, bacikultúrát gondoltam venni. A szűrő csak egy kicsit lesz nagyobb, a jelenlegi haldoklik, ezért a csere.


Egyébként köszönöm a választ.

2019. febr. 22. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!