Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Belső szűrő csere! Ki hogy...

Belső szűrő csere! Ki hogy csinálná?

Figyelt kérdés
Le szeretném cserélni a belső szűrőt,hogy járassam be az újat? Egyszerre kettő gondolom nem mehet!? 100 literes az akvarium, egy Tetratec IN 1000 plus belső szűrőt szeretnék venni.
2019. febr. 25. 00:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy kérnék véleményt a Tetratec IN 1000 plus belső szűrőről. Azért néztem ezt,mert Néhány hónapon belül szeretném lecserélni az akváriumot 200 literesre.
2019. febr. 25. 00:35
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
100 literhez talán elég, 200 hoz kizárt. Powerhead + szivacstömb hatékonyabb.
2019. febr. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Én is kicsinek tartom a szűrőfelületét 200-literhez. Ez a 4db pöttömnyi szivacslapka max mechanikai szűrésre alkalmas ennyi víznél hacsak a felső tartályt fel nem töltik siporax minivel, vagy purigennel egy kémiai szűrést is igénylő akváriumba. Ide már külső szűrő kellene, de ebből 2db sem lenne sok.
2019. febr. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként de. A két szűrő mehet együtt.


Nekem is azt ajánlották itt, hogy egy hétig legalább járassam a kettött együtt, persze, ha a régi nem offos. De ha nem szeretnéd, és megoldható, akkor a régi szűrőanyag egy részét tedd át az újba.

Persze bacikultúrát is használhatsz, de csakis a két opció valamelyike mellett.

A szűrőről fentebb írtak.

Én csak annyit fűznék hozzá, hogy nekem a 100 littyós aksit külső szűri......

2019. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!