Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Abc-zoo.hu/ oldalról rendelt...

Abc-zoo.hu/ oldalról rendelt már valaki, megbízhatóak?

Figyelt kérdés

abc-zoo.hu/11711-akvarium-komplett-diversa-112l-egyenes-comfort-fekete-allvany.html

Ezt szeretném megvenni, de fura, hogy itt annyival olcsóbb mint üzletekben.



2019. márc. 5. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És gyorsak.
2019. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. márc. 5. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En is rendeltem, megbízhatóak gyorsak es segítőkészek is
2019. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem se volt problémám velük.
2019. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Skid05 ***** válasza:
A bútorral kapcsolatban annyit hadd jegyezzek meg, hogy messze nem a legszerencsésebb kialakítású. Egy 112est már észszerű külső szűrővel szűrni (literben mérhető bio töltettel), ennek viszont be is kéne férnie alulra, itt nem fog. Egy akvához nem kevés kiegészítőt (karbantartó eszközök, tápok, etc) lehet elpakolászni az üveg alá, itt a bútor külcsíne ebből a helyből is elvesz. Persze ha a dizájn felülírja a praktikusságot, az egészen más. Ami mérsékelt pozitívuma, hogy a fényforrás szettes mivolta ellenére még éppen határeset, néhány növényfaj már elvan a T8as csövek alatt. A szűrő névleges forgatása elég lenne, a töltet szokott kevés lenni, ami erős kockázati tényező egy ekkora élettérben.
2019. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál, megbízható jó külső szűrőt ajánlani ami megfelel a 112 literes akvárium mellé?
2019. márc. 6. 09:40
 7/9 Skid05 ***** válasza:

[link]

vagy tetra ex800+, jbl e900, atman cf800

Használtan is jókat lehet kifogni, néha még garisan is, körül kell nézni. 1-2 év még nem kor.

2019. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Régen nagyon benne voltam, az akvarisztikában, valami jó szakirodalmat tudnátok küldeni, elsősorban kistestű trópusi halakat szeretnék tartani majd ( szumátrai, neonhal, guppy)

Valamint egészséges jó díszhalüzletet tudnátok ajánlani nekem Budapesten?


Mégegyszer köszönöm a segítséget

2019. márc. 7. 13:54
 9/9 Skid05 ***** válasza:

online irodalom: akvaguru, akvaristalexikon

hallomásból: BPn a vadvilág és a fauna ott van a szeren

2019. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!