Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Halakat zavarhatja a hangos zene?

Halakat zavarhatja a hangos zene?

Figyelt kérdés
Tervezek a szobámba vásárolni mélynyomóval együtt hangfalat és bármilyen házi állatról van szó azt ki lehet tenni a szobából hogy ne legyen gond de 50 literes akváriumban lévő halakat problémás több szempontból is. Főképp pont az erős basszus hangzás miatt szeretnék ráadásul. Ettől lehet bármilyen gondjuk?

2019. márc. 7. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Mivel a halaknak nincs füle, így nem. Szerintem a mélynyomóval a hang jobban fogja idegesíteni, sőt, hergelni a szomszédaidat, mint a halaidat.
2019. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Mifelénk szokás szórakozóhelyekre járni, nem otthon a szobába bulizni. De ha már otthon, akkor találj a "buli" (vagy nem tudom mit akarsz vele, gondolom nem magadba zenét hallgatni kell egy komolyabb szett) helyszínének jobb helyet.
2019. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kertes házam van és van szomszédunk aki az udvaron hallgat zenét ha szervez valamit,még max hangerőn is majdnem semmit se hallani belőle így nem zavaró.A mélynyomó miatt aggódtam pont az mennyire lehet gond mert a legfontosabb lenne és de pontosan azt terveztem,hogy magamnak hallgatni csak zenét és szórakozóhely több sebből vérzik,miért nem jó. :)
2019. márc. 7. 19:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Maga a hang nem zavarjatja őket szerintem. A mélynyomóval lehetnek inkább bajok, például ha ilyen rezgések keletkeznek a vízben. De ha a mélynyomó messzebb van az akváriumtól és csak a zene hangos az már nem lehet olyan zavaró.
2019. márc. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!