Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aranygurámi etetése illetve...

Legal90 kérdése:

Aranygurámi etetése illetve torpe szivóharcsa es panda páncélos etetése? Mit ajánlotok és milyen időközönként 100 literes aksi kulső eheim szűrő

Figyelt kérdés

#arany gurámi #panda páncélos #törpe szívóharvsa etetése
2019. márc. 10. 17:01
 1/3 bsoft ***** válasza:

Algaevő igény forrázott vegyszermentes zöldségekkel pl kígyóuborka szelet vagy algatablettával etethető illetve fontos hogy legyen neki valami fa az akváriumba mert fontos az emésztéséhez(mangrove vasfa beakvarizált szőlő tőke stb) a berakott zöldséget ne hagy 24 óránál tovább bent ha nem fogy el vedd ki mert bomlani kezd és terheli a vizet.

A többivel legjobbat akkor teszed ha fagyasztott eldelt adsz lehetőleg 2-3 fajtát(szúnyoglárva , artemeria, tubifex stb ) vagy tenyészthetsz pl grindált azt nagyon imádják és egyszerű de nem szabad kizárólag azzal etetni mert elzsírosodnak tőle. 1-2 naponta érdemes annyit etetni amennyit pár percen belül elfogyasztanak és ne hagyd magad átverni mindig éhesnek tűnnek akkor is ha már annyit ettek hogy strandlabdaként görögnek körbe az akváriumba :)

2019. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi a hasznos választ :)

Még annyi lenne hogy a panda páncélost illetve a torpe szivóharcsát hogyan tudom etetni ? Mert hiaba szorok neki amit ajánlottak a fenékre egyből felfalják a gurámik meg le sem ért az aljára :)

2019. márc. 11. 12:43
 3/3 bsoft ***** válasza:

Én is mindig így járok a cirkáló cápa vehemnciájú neonok és galaxik semmit sem hagynak a földre érni:D

A zöldség le fog menni azt annyira nem szeretik max megcsipkedik. A corykat én úgy szoktam hogy valami laposabb kőre vagy hátul a növények között ahol pihenni szoktak egy pipettával vagy hurkapálcára erősített levegőcsővel a vízben felolvasztott fagyasztott kaját közveltenül talaj közelbe fecskendezem így amíg a többiek elvannak a beszórt kajával addig ők nyugodtan tudnak porszívózni.

2019. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!