Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elférne még egy csapat hal?

Elférne még egy csapat hal?

Figyelt kérdés

Van egy 72 literes akváriumom, TetraTec ex 700 as szűréssel, lágyabb vízzel, garnélákkal, és 8db amanda lazaccal.


Mint látjátok elég dzsungel:

[link]


Sajnos a hímek narancsosabb színét leszámítva elég seszínű a csapat, és nagyon picik is, ebből kifolyólag nem adnak túl nagy esztétikai értéket az akváriumhoz.


Ezen felül mint látjátok elég sok növényem van, és nem macro tápozok, lehet elkelne egy kis plusz szennyezés a növényeknek is...


Tehát arra irányulna a kérdésem szerintetek elbírna e ez az akvárium egy kisebb csapat zöld neont a mostani halak mellé (5-6 darabra gondoltam) vagy már sok lenne és több bajom lenne belőle mint hasznom.


Köszönöm a válaszokat!


2019. márc. 17. 16:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Most látom hogy a diszhal.infon hamis neonhalként van listázva a faj, elnézést az elírásért, a green neon tetra-elnevezésből adódóan írtam tévesen.
2019. márc. 17. 16:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen nyugodtan berakhatod őket ilyen növénymennyiség mellett.
2019. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne abból is minimum 8
2019. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem belőlük is 8 darabot rakj hogy biztosan jól érezzék magukat rajban. Az akvárium simán elbírja. Egyébként nagyon jól néz ki, gratulálok. :D
2019. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nem kell elnézést kérned eléggé elterjedt elnevezése ez ezeknek a halaknak szerintem mindenki tudja miről van szó.Igen elférne még egy 6-8fős nano raj de megfelelő lenne egy kis csapat páncélosnak vagy törpe szívóharcsának is ha esetleg azok jobban tetszenének. Nekem az a verzió is bejönne ,hogy növelném az amanda rajt.
2019. márc. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!