Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 30 literes akváriumbaegy...

Egy 30 literes akváriumbaegy betta mellé mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ha a bettának nagyobb akvárium kell akkor a 30 literesbe milyen hal mehetne???
2019. márc. 31. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Élő növényeket, lehetőleg minél többet. Harminc literbe betta mellé semmi nem kerülhet, és amúgy is problémás társíthatóságú hal. Harminc literbe még max három hím guppi, de ők egyedül. Vagy csigák és garnélák. Ajánlom kicsit olvasgass az akvarisztikáról itt, mert alapból nagyot fogsz bukni, ha tájékozatlanul vágsz bele: [link]
2019. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kzs ***** válasza:

Igaza van az előbbi válaszadónak:

1 db Betta mehet (gondolom hímet szeretnél, mivel annak van jellegzetes szép úszója), és semmi más.

Még nőstény-bettát sem tehetsz mellé.

2019. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már olvastam róla ès kèrdezgettem is! Pont ezèrt is akartam mèg többet tudni hogy semmi baja nem legyen a halaknak ès a lehető legmegfelelőbb legyen az életük.


Köszönöm a válaszokat ès a segítséget;🙂

2019. márc. 31. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:
a youtuben tudom hogy egy csomó videó van, ahol az emberek 30 literbe 20 halat tartanak, de ez nem egészséges. 30 literbe lehet 2 vagy 3 nőstény bettát is, de fontos hogy ne többet, mert lehet hogy kicsik,de később megnőhetnek.
2019. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Èn sem halakra gondoltam. Oda kellet volna írnom hogy növényekre vagy hogy mennyi búvóhej kell neki. Bocsánatot kerek hogy fèlreèrtelmezhetően írtam a kérdést.😔
2019. ápr. 2. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!