Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Baj, ha hagyok lebomlani egy...

Baj, ha hagyok lebomlani egy rákot?

Figyelt kérdés

Sarokban van az akvárium, és az odújában halt meg.

Sehogyan sem tudom kiszedni, mert nem érem el. Az aksi kb. 4000 liter, és egy kékrákról van szó



2019. ápr. 1. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szűréstől függ, ha az jó, akkor ekkora víztömegnek ez meg se kottyan.
2019. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, köszi, csak fene tudja, hogy mi van a rákban
2019. ápr. 1. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Valami hosszabb hálóval sem tudod kipiszkálni?


Vagy valamilyen eszközzel (te tudod hogy milyen a "terep", akár egy madzagra kötött kampó is megteszi) kipecázni?

2019. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bottal kifelé nem tudom nyomni, csak befele, vagy oldalra. Azt tudnám csinálni, hogy ellököm felőlle a búvóhelyet, és kipiszkálom. De akkor ott fog csúnyálkodni a felborult búvóhely. Bemenni a vízbe, meg nem akarok, mert a képéseimmel felkavarnám a talajt, megtámadnak a halak ( :D) stb...
2019. ápr. 2. 14:23
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Hagyd a francba.:D Ettől jóval kevesebb vízben sem okozna problémát. Nem lehet, hogy csak a levedlett páncélt látod?
2019. ápr. 3. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, a levedlett páncél viszonylag átlátszó, maga a rák nyilván nem. Meghát összesen 4 rák van benne, ezért számon tudom tartani
2019. ápr. 3. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!