Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen algaevő? Azt mondták...

Ez milyen algaevő? Azt mondták az állatkereskedésben ez a leghatékonyabb, de elég harciasnak tűnik.

Figyelt kérdés
[link]

2019. ápr. 7. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Így néz ki? [link]

Ez az otocinclus, a légynek se ártana. A ma született garnélákat beleértve.

2019. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez egy szívóharcsa.

Algaevő, szóval nem egy harci hal...

2019. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

megtaláltam, ő az :

[link]

2019. ápr. 7. 14:40
 4/8 A kérdező kommentje:
már csak az a kérdés, hogy ez az aymonieri jó nekem?
2019. ápr. 7. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Fenét otocinclus...


Aymonieri: [link]


Magyarul megszívtad. 20 centisre növő, alsó hangon 250 literes akváriumot igénylő territoriális $eggfej, nagyobb, lassabb halakról leráspolyozza a pikkelyt. Kölyökkorában éppen még algázhat is, nagyobb korában inkább mindenevőbe hajlik.


Az otocinclusnak nagyon nem ilyen a mintázata és a saját vízikelyheimből kiindulva, ez a hal nagyobb is, mint egy oto.

2019. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány literben van? Szerintem gyorsan vidd vissza onnan ahonnan hoztad.
2019. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát 2db-ot vettem, de úgy egy jó 3 hónapja. Úgymond nincs velük gond, egymás kergetik főképpen. 260 literes akva. (20 neon, 10 rasbora, 3 rókamárna, pár otto, és pár otto és páncélos ) az ottók és a páncélosok öregek, folyamatosan fogynak, de már nem tervezek újat venni belőlük, még a régi kicsi akvából kerültek át. Rókamárnából akarok még párat venni, de csak ennyi volt a kereskedésben.
2019. ápr. 7. 15:13
 8/8 kzs ***** válasza:

Szerintem is vidd vissza őket (már ha egyáltalán visszaveszi).

Az Aymonieriit nem nagyon csípik: nem minden hallal lehet őket társítani, és nehéz őket kifogni. Kb. 5cm nagyságig aranyosnak tűnnek, de ahogy nőnek, úgy bolondulnak meg: ekkor már csak nagyobb halakkal társíthatóak (az olyanokkal, mint amilyeneket tartasz, azokkal nem).

2019. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!