Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megsínyli a betta, ha fél...

Megsínyli a betta, ha fél napra beteszem egy 15 literes akváriumba?

Figyelt kérdés
Természetesen abba a vízbe amiben van, és nem változna a vízhő. Vendégek jönnek, és van egy 10x10x150cm es fekvő hosszú téglatest alakú akvárium, ami nagyon jól nézne ki az asztalon egy hallal.

2019. ápr. 9. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz.
2019. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
10 x 10 cm keresztmetszet ?? Szegény hal meg sem tud fordulni benne !
2019. ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Azt írja, fekvő tégla, akkor nem 10*10-es, hanem 150*10-es, 10 cm magassággal.

Szerintem pár perc múlva már elkezd kiugrálni belőle, ekkora vízoszlop magasság (és csurig nem is fogod tölteni) nem elég.

2019. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van teteje, és szerintem csurig tudom tölteni, vagy kb 9cm ig. A kereskedésekben is ilyen picikben vannak. És csak egy délután az egész.
2019. ápr. 9. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Hát elég stresszes lesz, az biztos. Ha én lennék a vendéged, biztos nagyon rosszul érezném magam, hogy miattam stresszelsz egy állatot, és biztos nem sűrűn mennék oda többet.
2019. ápr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!