Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bettámnak adhatok tóból...

Bettámnak adhatok tóból fogott szúnyoglárvát?

Figyelt kérdés

2019. máj. 1. 22:20
 1/6 Salx Narval ***** válasza:
Nagy a kockázata a fertőzéseknek, valamint az élősködők behurcolásának ha halastavakból gyűjtenéd. Inkább ne add neki, sőt a vörös fagyasztottat is érdemes átmosni etetés előtt mert nem tudható, honnan gyűjtötték. Keltess sórákot annak örülni fog. Esetleg gyűjts vízibolhát azok sokáig elélnek, szaporodnak megfelelő körülmények között és ez idő alatt elpusztulnak a halakra veszélyes kórokozók gazdaállat híján. Viszont vízgyűjtő kádból, hordóból nyugodtan kiszedheted neki ha nem permeteztetek és viszonylag tiszta a vize.
2019. máj. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem a tóvizével együtt adnám oda, hanem átmosnám, de sajnos tele van vele 4m² mert az aranyhalaimat át kellett telepíteni, mert túl sekély a víz, és nek tudtak volna áttelelni. Ragadozók mellé meg akváriumba nem raktam, ezért elajándékoztam őket
2019. máj. 2. 10:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Sórákot hogy kell tartani?
2019. máj. 2. 10:30
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
2019. máj. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
2019. máj. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
A saját tavacskádból gyűjtött szúnyoglárvát szerintem feletetheted vele ha nem volt halhullás és nem permeteztél a környékén.
2019. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!