Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Baj ha csak 2 naponta adok...

Baj ha csak 2 naponta adok enni a halaknak?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Méretüktől, koruktól függ.

Nagyobbak és idősebbek jobban bírják. De általában azért napi 1 szokott kelleni.

2019. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kzs ***** válasza:

Kifejlett halaknak naponta egyszer kell adni, heti egyszeri koplalónappal (pl. vasárnap nem kapnak enni).

Ivadékhalakat naponta kétszer is etetjük.

2019. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Milyen és menyi idős halak? Ezt azért fontos lenne tudni. Az sem mindegy, hogy mit adnál nekik. Én is a napi egyszeri etetés híve vagyok ha csak nem ivadék, ill növendék halakról van szó. Nem jó bezabáltatni és utána koplaltatni őket hosszabb távon, de éheztetni sem célszerű rendszeresen. Biztos, hogy lehet találni olyan kaját, ill megoldást, hogy valamennyi élelmük legyen minden nap.
2019. máj. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mi.


Én pl napi 2X etetek,növényevő sügereket. Nekik köztudottan rövid a bélcsatorna,jamarabb átmegy a takarmány. Reggel energiadúsabb granulátum,artémia fagyi,este valami szegényebb táp,vagy xiklops. Ismerek olyant,aki napi 3x etet ez miatt.


Ragadozóknak,közép-dél amerikai sügiknek pl tényleg csak napi 1etetés koplalással.

2019. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!