Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tengeri akvárium lefolyó,...

Krisz153 kérdése:

Tengeri akvárium lefolyó, kifolyó eltört hogy javitsam?

Figyelt kérdés
Szoval adott az akvárium 180 L ! Két 40 mm er és furattal a fel töltő ág az normális azzzal semmi gond a gumi cső rá tud csatlakozni és kész ! Viszont a kifolyó ág számomra relytely mert van egy fésűszűrő házzal és a 40 és lyuk egy műanyag csatlakozóval es gondolom oda is egy csatlakozás kene a PVC csőnek ! De kívül is van egy műanyag ház kettő darab lyukal ... nem értem hogy minek a kettő lyuk a víz lefolyásához ? Az egyiket dugozzam le szerintetek ? A másik kérdés hogy minek kívülre is egy műanyag ház ? És a műanyag háznak nincs is teteje az esetleg azért van hogy a víz kapjon levegőt a lefolyáshoz ? Nem értem az egészet ! Én arra gondoltam hogy az akvárium kifolyó ágához hozza kötöm a PVC csövet és hagy folyon :D csak felek hogy akkor nem kell neki levegő hogy le tudjon folyni a víz ?

#akvárium #lefolyó #tengeri #akvárium építése
2019. máj. 22. 19:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Hát erről csinálj fényképet.

Vagyis inkább sokat. És jókat.

2019. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen képküldés, vagy képkezelő programok, ahova fel tudod tölteni, az ad linket amit be tudsz másolni.
2019. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
2019. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
2019. máj. 24. 18:02
 5/24 A kérdező kommentje:
Itt vannak a képek ugye adott a fekete doboz benne az akváriumba a vízbe közte az akvarium üvege és utánna van az átlátszó üveg vagy plexi ház és ott folyna le a víz de nem értem hogy kettő lyuk minek ? Meg PVC megoldást akarok és szerintem ezen cső lehetett lefolyonak ... az első pár kép pedig a feltöltés é ahova a szivattyú nyomja a vizet azzal szerintem semmi probléma nincs
2019. máj. 24. 18:06
 6/24 anonim ***** válasza:
Aztaqva... miezte maónika?
2019. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Esetleg te , ti vagy valaki tud küldeni képeket hogy nektek milyen megoldással van a víz le engedése ? Hátha ihkletet kapok :D
2019. máj. 24. 18:09
 8/24 anonim ***** válasza:
Ne szűkítsd le a lefolyás keresztmetszetét.
2019. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha 2 lyuk van, 2 lyuk van. Ha 1-et akarsz, számold ki a 2 lyuk összes keresztmetszetét (kör területét) és akkora legyen az 1 cső keresztmetszete.
2019. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Akkor az akvárium a lefolyásnak nincs fúrva?
2019. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!