Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fiú plattim bántja a lányokat,...

Fiú plattim bántja a lányokat, miért?

Figyelt kérdés
Volt egy lány plattim, vettem mellé még 3at, 2 lányt, és egy fiút. Már 3. napja arra ébredek, hogy meghal az egyik lány plattim. Ma reggel is ez volt, egy szem fiú plattim maradt... Mit csináljak? Félek venni mellé másik plattit, azt is megcsipkedné... :( Vagy ilyen furcsán udvarolna? Én nem értem...
2010. júl. 7. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A platti csipked, udvarol, de ekkora kárt nem tesz a lányokban. Valószínűleg betegen vetted őket, vagy nálad betegedtek meg. A zaklatás mérséklésére pedig a nagy hely és dús növényzet mindig megoldás. De mondom, halált nem okoz az udvarlás.
2010. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azóta haldokolnak mióta vettem az egy szem plattim mellé a 3at.. Ebből gondoltam hogy ő lehet az oka, mást nem tudok elképzelni :S Mert az is meghalt, ami eddig benne volt... :(
2010. júl. 7. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Az újonnan vett halakat mindig tartsd 1 hétig karanténakváriumban, mert könnyen behurcolhatnak akármit.
2010. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!:)
2010. júl. 8. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!