Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csalihalat, hogy lehet minél...

Csalihalat, hogy lehet minél tovább életben tartani?

Figyelt kérdés
Nyitott üvegben tartom, de fél.. max. 1 nap alatt elpusztulnak :(
2010. júl. 7. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Csalihaltartóban, berakva őket az eredeti vízbe (folyó, tó) :P


Különben meg, egyszerűbb ha visszaengeded őket, hidd el, életben maradnak ...

2010. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy nagyobb hordóban, rendszeres vízcserével, + én egy szivacsos légpumpával oxigént is adok nekik. Alacsonyabb hőmérsékleten kisebb az anyagcseréjük, kevesebbet esznek és ürítenek. Etetni is szoktam őket, csak vigyázz, hogy ne szennyeződjön el a vizük.
2010. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, előző vagyok, így nekem a kiskárászok fél évig is elvannak, az 1 nap nagyon kevés.
2010. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen nagyon kevés tudom, csak nem tudtam mi a gond... Mivel eteted? Az eddigi válaszokat nagyon szépen köszönöm!!!
2010. júl. 7. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel van akváriumom, így nehezen bomló haltáppal, néha csontival, kukoricadarával, szúnyoglárvával. De nálad nem ez lesz a gond, mert ők hetekig bírják kaja nélkül. Mekkora helyen, mennyi és milyen halakat tartasz? Honnan szerzed be?

Most jut eszembe, hogy én kárászokat tartok így, a keszegek, snecik hamar elpusztulnak, ők így szerintem nem tarthatók, nem bírják a fogságot meg a stresszt.

2010. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
sneci azaz keszeg vagy küszt is eltarthatsz csak hosszukás tárolóba tedd mondjuk kis kád mert kevés az úszás tere és akkor elpusztul
2010. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!