Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aranyhal, guppi, algaevő?

Aranyhal, guppi, algaevő?

Figyelt kérdés
Ma vettem két pici algaevőt,és két guppit.És mikor betettem őket az akváriumba az aranyhal először elbújt,utána pedig csipkedni kezdte őket mintha féltékeny lenne.Szerintetek ez ismerkedés?Vagy vegyem ki őket és tegyem másik akváriumba?
2010. júl. 7. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Irigy? Dehogyis. szedd ki őket mert megeszi max az algaevőket nem. Nem összerakható halak.
2010. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek méretre eléggé eltérő halak, ráadásul az aranyhal a hidegebb vizet kedveli, az Anci és a guppi pedig trópusi halak. Tedd át az aranyhalat másik akváriumba.
2010. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben átteszem szegényt,pedig direkt úgy mentem be a boltba,hogy veszek még egy aranyhalat [vagyis fekete teleszkópszeműt] de a boltban a hölgy azt mondta,hogy nyugodtan válasszak ilyen halat nem fogja bántani őket.Én meg bíztam benne mert hát "szakértő".De most utána olvasgattam és tényleg nem összevalóak:/
2010. júl. 7. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen boltban tilos vásárolni, mert ezeknek teljesen mindegy, mit adnak el, csak el tudják adni. Az ilyen boltokban, ahol a kis diákmelós lánykák a "szakértő" bolti eladók, gyakran látni az akváriumok alján döglött halakat, és ha kérdezel valamit, látszik, hogy csak rávág valamit, amit talán valahol hallott.
2010. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy középkorú nő volt az üzletben.:/
2010. júl. 7. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Lényegtelen ki volt, soha ne kérdezz és ne higgy a kereskedőknek. Ha vásárolni mész, előbb neten nézz szét, válogasd össze amit szeretnél, ami összevaló és ne engedd eltéríteni magad. Én ha bemegyek valahova poénból oltári baromságokat szoktam kérdezni, és a válasz általában a "persze, vedd meg". Ilyen volt pl a szeretnék 2 vitorlást és 4 dániót a 35 literesembe...
2010. júl. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké értem.Tényleg butaság volt tőlem.De ha már megvettem szeretném a legjobbakat nekik nyilván.Ezért különtettem őket,és most jól vannak.
2010. júl. 8. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!