Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mostanában több alkalommal...

Mostanában több alkalommal láttam olyan akvát, amelyben a növények cserépedénybe vannak elültetve. Ez egy új stílus?

Figyelt kérdés
Nem mondom, egész dekoratív tud lenni, de ugyanakkor olyan "mű".
2019. jún. 23. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy betévedtél a natural akvárium szekcióba, és egy ablakot ábrázoló akváriumot láttál?

Amúgy én egy ilyet nem láttam még, pedig elég rég óta benne vagyok a dologban :D

2019. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szerintem ez újkeletű dolog, úgyhogy nem számít, hogy öreg róka vagy-e.


[link]

2019. jún. 23. 18:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Elég hülyén néz ki.
2019. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon béna, lehet, hogy csak ideiglenesen vannak benne
2019. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg lehetne szépen is csinálni, csak az érdekelne hogy van e valami értelme, illetve a növényeknek jó így? Gondolom, ha mondjuk taptalajjal van feltöltve, akkor életképes lehet a dolog.
2019. jún. 23. 19:18
 6/10 Platypus ***** válasza:
Ez egy ezeréves dolog. Talajtúró halaknál gyakori, vagy pl. axolotl akváriumban, ahol nem lehet semmiféle talaj. Szerintem halál ronda, de megvannak a gyakorlati előnyei.
2019. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyat én is ismerek termrszetesen, hogy cserépben van, de azt el szokták rejteni
2019. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Konkrétan 1 cserépedény volt közte, az se egy tetszetős stílusú.

A többi műanyag vacak, meg valami zománcozott kerámia.

Ha már cserép, akkor normális hagyományos natúr cserép legyen, máz nélkül, porózusan. Arra még úgy ahogy lehet indokot találni, és bele lehet magyarázni, hogy egy természetes dolog.

2019. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Salx Narval ***** válasza:
Az ültetőtál egy dolog, de így talaj nélkül nagyon nem az én ízlésvilágom akármilyen edénybe is teszik, így meg pláne. A növények és halak szempontjából nincs különösebb akadálya a dolognak de baromira természetellenes egy akváriumban, már-már hajóroncs és műanyagbúvár kategória.
2019. jún. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elégé gázul néz ki, bealgásodva még lehetne szép, de ha sokat vakarásszák róla, h nehogy algás legyen már........

Meg sokkal-de-sokkal az jobb, ha körülrakják kisebb-nagyobb kövekkel-kavicsokkal, h ne annyira látsszon.



Üdv: Alyssah&Marynah

2019. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!